LINKS
TEXT-PROJECT heeft ze op een rijtje! Zie hier onze favoriete links, een greep uit onze bron van inspiratie.

UK flag  TEXT-PROJECT favorite links!

SITEKICKS
ASTROVISTA (www.astrovista.nl)
>
Fascinerende info!
Blauwzuur (www.blauwzuur.nl)
>
Grafische gozers
Clemens VandeVen (www.clemensvandeven.nl)
>
Vandeven The Man
Close Act (www.closeact.nl)
>
unieke animatie-theaterproducties
De Sprekende Voet (www.desprekendevoet.nl)
>
Healthcoach Willemien is echt goed!
Edith Buenen (www.edithbuenen.com)
>
Sprankelende illustraties
Eva Bonneur (www.evabonneur.nl)
>
kunstige kunst
Hanneke Gommers (www.hannekegommers.com)
>
Prachtige wandschilderingen en portretten
Hanshi Sushi (www.sushicatering.nl/)
>
Super sushi
Hein van Liempd (www.xs4all.nl/~gdesign/hein/)
>
Wereldfotograaf
Jenny's Juicy Drankjes (www.thejuicysisters.nl)
>
Lekker kleurrijk!
John Rabou illustraties (www.johnrabou.com)
>
Buurman John
Life Art Inspiration (www.lifeartinspiration.nl)
>
Fenna van Loenen
Peter Ter Maten (www.petertermaten.nl/)
>
Fantastische kunstenaar
Studio Boot Ontwerpers (www.studioboot.nl)
>
Buren Edwin en Petra
Theaterbureau Movilé (www.movile.nl)
>
Drieduizendpootjes
theAteRfesTival Boulevard (www.festivalboulevard.nl)
>
Het grootste en leukste stads- en zomerfestival
Van Orly (www.vanorly.com)
>
Absolutely Sas!
w2 Concertzaal (www.w2.nl)
>
Sfeervolle popzaal!
Zus Luce (www.lucydegraaf.nl)
>
o.a. TEXT-PROJECT logo is door Lucy ontworpen. Mooi werk!
Zus Renee (www.reneedegraaf.com)
>
Vertaalbureau
<< terug

INTERNET
SCHRIJVERS
SITEKICKS
SPIRIT
Margriet de Graaf | 's-Hertogenbosch | tel 073 6143638